Новини: Програмне забезпечення для ІГС
Керування дозволамиКерування дозволами

Програмне забезпечення для ІГС

Програмні продукти.jpgЗ 1987 року TechSoup Global об'єднує понад  850 тисяч неприбуткових організації (далі – НПО) у всьому світі шляхом надання пільгового програмного забезпечення, технічних засобів та навчання,  що створює доступ до технологічних рішень, яких вони потребують для виконання своїх місій. Обсяг допомоги, яку вже надав TechSoup у вигляді  технологічних рішень і філантропічної діяльності, сягає 8 мільярдів доларів США.

З 2016 року TechSoup Global діє у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ – національним центром суспільної інформації та експертизи, що вже понад 20 років сприяє суспільним перетворенням в Україні, використовуючи та розвиваючи потенціал інститутів громадянського суспільства.

Програма Techsoup Україна забезпечує безкоштовний доступ НПО до програм підтримки від світових лідерів програмного забезпечення: Microsoft, Bitdefender, Autodesk, Box.org, Tableau та Ushahidi. Каталог доступного програмного забезпечення включає в себе понад 100 різноманітних продуктів  -  від загальнопоширених OS Windows та MS Office до спеціалізованих програм для дизайну, візуалізації даних, проектного менеджменту, антивірусного захисту та інших.  

Для участі в програмі Techsoup Україна необхідно здійснити 3 прості кроки:

  • Зареєструватись на порталі https://ukraine.techsoup.global/

  • Надіслати необхідні документи

  • Здійснити замовлення

Більше деталей - https://ukraine.techsoup.global/help-ua.

ГУРТ.png

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України

Techsoup.png