Актуально: Національний конкурс "Благодійна Україна - 2018"
Керування дозволамиКерування дозволами

Національний конкурс "Благодійна Україна - 2018"

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім.  Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.
Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 
 
 
Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму заявки можна скачати за наступним посиланням: 

https://drive.google.com/file/d/1IyeHCWWMMjWsCKP9LD3RV23Znjo1JEhJ/view .

До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

ЗБІР КОНКУРСНИХ ЗАЯВОК ТРИВАЄ ДО 15 березня 2019 РОКУ!