Актуально: Проєкт "Інструменти участі в житті громади"
Керування дозволамиКерування дозволами

Проєкт "Інструменти участі в житті громади"

ГО Поділля-Соціум.png"Інструменти участі в житті громади" - проєкт, що реалізується за підтримки Вінницької міської ради громадською організацією "Центр Поділля-Соціум".

Метою проєкту є навчання людей віком старше 50-ти років користуванням сайтом Вінницької міської ради та освоєння базових комп'ютерних навичок, які необхідні для користування сайтом Вінницької міської ради.

Під час карантину проєкт реалізовується у форматі відео-уроків, у яких розповідається про сайт Вінницької міської ради та користування ним, можливості Інтернету та навчання елементарним комп'ютерним навичкам. Щомісяця кількість відео-уроків збільшується, а їхня тематика розширюється. Перевагами реалізації проєкту у відео-режимі є доступність у будь-який час та у будь-якому місці при наявності Інтернету, чіткість і зрозумілість викладеного матеріалу й актуальність тем даних відео-уроків. 

Покликання на YouTube-канал ГО "Центр Поділля-Соціум"

Покликання на список відтворення "Відео-уроки в рамках курсу "Інструменти участі в житті громади" на YouTube-каналі ГО "Центр Поділля-Соціум"

Тематика наявних навчальних матеріалів

1) Відео-урок "Персональний кабінет"

Відео-урок щодо створення особистої сторінки на сайті Вінницької міської ради – персональному кабінету, який необхідний для повного користування сайтом "Вінницька міська рада". Як знайти розділ "Персональний кабінет", як створити особисту сторінку та користуватися нею та які можливості дає персональний кабінет під час користування сайтом Вінницької міської ради.

Час відео-уроку: 3:52


2)  Відео-урок "Звернення громадян"

В даному відео-уроці пояснюється, як написати звернення посадовій особі  Вінницької міської ради, як переглянути наявні попередні звернення та як зробити звернення публічним.

Час відео-уроку: 2:09


3)  Відео-урок "Петиції"

У відео-уроці пояснюється, як створити петицію, переглянути вже створені петиції та як проголосувати за них.

Час відео-уроку: 3:59


4)  Відео-урок "Електронна пошта"

Дане заняття присвячене створенню електронної пошти gmail. У відео-уроці говориться, як створити свій електронний акаунт для особистих та професійних цілей, а також як електронна пошта допоможе при користуванні сайтом Вінницької міської ради.

Час відео-уроку: 4:40


5)   Відео-урок "Реєстрація пошти ukr.net"

У даному відео-уроці викладено матеріал про те, як створити свій акаунт електронної пошти ukr.net та як правильно написати листа іншому користувачу.

Час відео-уроку: 6:41


6)  Відео-урок "Створення папок"

У відео-уроці розповідається, як створити папку на комп'ютері, що необхідно зробити для її перейменування та як додавати інші матеріали у вже створену папку.

Час відео-уроку: 5:24


7)  Відео-урок "Інтернет простір"

У даному відео-уроці йтиме мова про деякі Інтернет-ресурси: сайт "Вінницька міська рада", його основні розділи та користування даним сайтом; сайт "Пенсійний фонд" та короткий огляд того, як користуватися ним; сайт "Дія.Освіта" (тут розміщені відео-курси для навчання та розвитку), користування та реєстрація.

Час відео-уроку: 7:44


8)   Відео-урок "Єдиний рахунок"

У відео-уроці розповідається, що таке сайт "Єдиний рахунок", його переваги, процедуру реєстрації на "Єдиному рахунку" та про основні розділи та їх значення в особистому кабінеті даного сайту.

Час відео-уроку: 7:05


9)  Відео-урок "News"

Даний відео-урок присвячений 4 електронним ресурсам, де можна знайти останні новини Вінниці,  Вінницької області й всієї України.

Час відео-уроку: 6:41


10)  Відео-урок "Facebook"

Інформація про одну з найбільших соціальних мереж світу - Facebook. Після короткого опису даного ресурсу у відео-уроці розглядається практична частина: як створити власний акаунт, що потрібно зробити для того, щоб знайти друзів та як шукати і стежити за публічними групами.

Час відео-уроку: 8:17