Конкурси: Конкурсний відбір пропозицій на виконання заходів
Керування дозволамиКерування дозволами

Конкурсний відбір пропозицій на виконання заходів. Прийом заявок до 10 червня 2015 року

конкурс 1.jpgДепартамент регіонального економічного розвитку Вінницької обласної державної адміністрації, як головний розпорядник коштів обласного бюджету, передбачених у 2015 році на реалізацію заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки, оголошує конкурсний відбір пропозицій на виконання наступних заходів, а саме:

- пункт 17 підрозділу III «Підготовка та виготовлення допоміжних інформаційних матеріалів з актуальних питань започаткування та ведення бізнесу»;

- пункт 22 підрозділу III «Організація та проведення інформаційно-консультативних семінарів з актуальних питань ведення бізнесу для підприємців в районах області, в т.ч. з питань організації зеленого туризму»;

- пункт 10 підрозділу IV «Здійснити заходи для відкриття та роботи «школи» з енергоефективності для підприємств малого і середнього бізнесу».

Проведення вказаних заходів передбачає фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету.

Для участі у конкурсному відборі в термін до 10 червня 2015 року необхідно направити до Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації (м.Вінниця, вул .Хмельницьке шосе, 7, 8 поверх, каб. 820, 823; e-mail: ueco@vininvest.gov.ua) наступні матеріали:

1. Проектну пропозицію з кошторисом витрат на проведення заходу та визначенням індикаторів ефективності заходу.

2. Статут громадської організації.

Додаткова інформація за тел.: 66-14-24, 66-14-34