Конкурси: Грантовий конкурс «Врахування принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків в реформуванні судової влади в Україні»
Керування дозволамиКерування дозволами

Грантовий конкурс «Врахування принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків в реформуванні судової влади в Україні». Заявки на участь приймаються до 22 червня 2015 року

Суд Укр.jpgПроект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських неурядових організацій, метою якого є підвищення інтегрування принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків в реформу судової системи України.

У межах цієї Грантової програми Проект USAID «Справедливе правосуддя» планує надання до 2 грантів на (1) дослідження врахування ґендерно-чутливого підходу в судовій системі та (2) моніторинг судових рішень щодо захисту від ґендерної дискримінації, спрямований на застосування українського законодавства та міжнародних документів.

Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються до 22 червня 2015 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проекту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну.

Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в оголошенні про грантову програму та додатках до нього.
Додатки : Оголошення і формуляри ( Announcement.zip, 305 Kb )         
Джерело : Проект USAID "Справедливе правосуддя",
 сайт "Громадській простір" ​