Конкурси: Оголошений міський конкурс фінансової підтримки соціально-культурних проектів інститутів громадянського суспільства у м.Вінниці в 2017 році
Керування дозволамиКерування дозволами

Оголошений міський конкурс фінансової підтримки соціально-культурних проектів інститутів громадянського суспільства у м.Вінниці в 2017 році

Відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради №734 від 30.03.2017р. оголошений міський конкурс фінансової підтримки соціально-культурних проектів інститутів громадянського суспільства у м.Вінниці в 2017 році.

Термін подачі проектів для участі  у конкурсі з 14 квітня по 15 травня 2017 року.

Учасники конкурсу: інститути громадянського суспільства (надалі - ІГС) - громадські об'єднання та їх відокремлені підрозділи із статусом юридичної особи, творчі спілки, які згідно із законодавством мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів.

Пріоритетні напрямки конкурсу на 2017 рік визначені відповідно до стратегічних пріоритетів Стратегії розвитку «Вінниця-2020».

Межі фінансування проекту:
Мінімальний розмір гранту – 10 тис. грн.
Максимальний розмір гранту – 50 тис. грн.

До участі в конкурсі допускаються проекти, які передбачають співфінансування в розмірі не менше 25 відсотків власного внеску ІГС.

Критерії відбору проектів конкурсною комісією:
1. Актуальність запропонованого проекту для громади м. Вінниці.
2. Важливість результатів отриманих внаслідок реалізації проекту.
3. Доцільність реалізації проекту з огляду на витрачені ресурси.

 Конкурсні пропозиції можуть подаватися лише ІГС, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до дати оголошення конкурсу.

Заяву та документи на участь у конкурсі необхідно подавати до відділу звернень апарату міської ради та її виконкому (канцелярію) / (вул. Соборна, 59,  І поверх) з позначкою: «для департаменту правової політики та якості міської ради».

Електронні копії реєстраційної картки, опису та кошторису соціально-культурного проекту, а також, досвід ІГС у реалізації проектів, необхідно надіслати у doc-форматі на e-mail: konkursNGO@vmr.gov.ua з надписом у темі: «Конкурс соціально-культурних проектів 2017».

Кінцевий термін подачі проектів в друкованому та електронному вигляді - 15 травня 2017 року до 18:00 год.

Із запитаннями щодо умов конкурсу просимо звертатися до департаменту правової політики та якості міської ради (вул. Соборна,59, каб. № 710, тел.: 59-51-36, 59-51-55, e-mail: info@vmr.gov.ua).

Інформація щодо умов конкурсу та зразки документів