Новини: 29 листопада 2018 року в Києві відбудеться 7 Форум організаційного розвитку громадянського суспільства
Керування дозволамиКерування дозволами

29 листопада 2018 року в Києві відбудеться 7 Форум організаційного розвитку громадянського суспільства

​Форум – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій: https://youtu.be/j02KMQGBxqE

Темою Форуму-2018 є «Мрія 3.0 Спроектований вплив». Метою Форуму є посилення спроможностей громадянського суспільства залучати українців до громадських і благодійних ініціатив, соціальних проектів, відповідальних бізнесів та розбудовувати самоорганізовані спільноти активних та відповідальних громадян.

Організатори Форуму прагнуть надихнути учасників Форуму відважитися мріяти так, як того заслуговує Україна та світ. Масштабні та зухвалі мрії драйвлять рухатися вперед, у той час як довколишня дійсність наразі є відображенням тільки бідності наших амбіцій. Мрія 3.0 – за аналогією з програмним забезпеченням 3.0 – це мрія, сформована самоорганізацією та самозалученням громадян. Об´єднана великою мрією спільнота активних і відповідальних українців – здатна на дива, яких не бачив світ.

Громадські та благодійні організації знають, як досягати поставлених цілей у проекті. Форум пропонує подивитися на мрію – як на амбітний проект, що ми можемо реалізувати всі разом. Сформувати коло зацікавлених сторін, активізувати ресурси, скласти детальний план і, головне, виміряти вплив своїх зусиль – щоб знати, з якої точки потрібно завтра розпочинати новий проект, нову мрію.

 Форум-2018 буде місцем, де всі знову зустрінуться з усіма: громадські та благодійні організації, донори, медіа, бізнес та влада. Разом будемо дискутувати найактуальніші виклики для громадянського суспільства, брати участь у виставках, здобувати нові знання у ході тренінгів, презентувати свої досягнення. А ще ми готуємо цілу купу сюрпризів - як завжди;)

Форум. Нетворкінг. Знання. Натхнення.

Форум ІГС 2018.png

 Джерело: Marketplace