Новини: Оголошено конкурс з визначення соціально-культурних проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства
Керування дозволамиКерування дозволами

Оголошено конкурс з визначення соціально-культурних проектів, розроблених інститутами  громадянського суспільства

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

Увага конкурс.pngВідповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради №739 від 21.03.2019р. у поточному році оголошений конкурс з визначення соціально-культурних проектів, розроблених інститутами  громадянського суспільства, для  реалізації яких надається фінансова підтримка.

Термін подачі проектів для участі  у конкурсі з 01 квітня по 02 травня 2019 року.

Учасники конкурсу: інститути громадянського суспільства (надалі - ІГС) - громадські об'єднання та їх відокремлені підрозділи із статусом юридичної особи, творчі спілки, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців  до дати оголошення конкурсу та згідно із законодавством мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів.

Пріоритетні напрямки соціально-культурних проектів на 2019 рік визначені відповідно до стратегічних пріоритетів Стратегії розвитку «Вінниця-2020».

Межі фінансування проекту:
Мінімальний розмір гранту – 25 тис. грн.
Максимальний розмір гранту – 100 тис. грн.

До участі в конкурсі допускаються проекти, які передбачають співфінансування в розмірі не менше 15 відсотків власного внеску ІГС.

Критерії відбору проектів конкурсною комісією:
1. Інноваційний потенціал проекту та наявність використання елементів сучасних технологій.

2. Актуальність запропонованого проекту для Вінницької міської об`єднаної територіальної громади.
3. Важливість результатів отриманих внаслідок реалізації проекту.
4. Доцільність реалізації проекту з огляду на витрачені ресурси.

5. Досвід ІГС  у реалізації соціально-культурних проектів.

Заява та документи на участь у конкурсі подаються у письмовому вигляді до відділу звернень апарату міської ради та її виконкому (канцелярію) / (вул. Соборна, 59,  І поверх) з позначкою: «для департаменту правової політики та якості міської ради».

Копія реєстраційної картки, опису та кошторису соціально-культурного проекту в електронному вигляді, також надсилається у doc-форматі на e-mail: konkursNGO@vmr.gov.ua з надписом у темі: «Конкурс соціально-культурних проектів 2019».

Кінцевий термін подачі проектів - 02 травня 2019 року до 18:00 год.

У разі виникнення запитань, слід звертатися до департаменту правової політики та якості міської ради (вул. Соборна,59, каб. № 710, тел.: 59-51-36, 59-51-55, 59-51-59, e-mail: info@vmr.gov.ua).

Інформація щодо умов конкурсу та зразки документів розміщені на сайті Вінницької міської ради http://www.vmr.gov.ua в розділі «Громадські об`єднання».