Новини: Запрошуємо представників ІГС - переможців конкурсу проектів 2019 року на зустріч з виконавчими органами міської ради
Керування дозволамиКерування дозволами

Запрошуємо представників ІГС - переможців конкурсу проектів 2019 року на зустріч з виконавчими органами міської ради

uvaga-konkurs_3.jpgВідбувся конкурс соціально-культурних проектів, які планується реалізувати на території Вінницької міської ОТГ у 2019 році. На конкурс подано 33 проекти громадських організацій. Конкурсна комісія на своєму засіданні 10 червня визначила 12 проектів-переможців. Рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.06.2019р. №1505 затверджений розмір їх фінансової підтримки з бюджету ВМОТГ та куратори проектів, виконавчі органи міської ради.

Відповідно до «Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів на території Вінницької міської об`єднаної територіальної громади» виконавчі органи міської ради надають ІГС, переможцям конкурсу, практичну, методичну та матеріально-фінансову підтримку під час реалізації проектів.

У п`ятницю 21 червня 2019 року о 14-30 години в залі засідань міської ради (ІІІ поверх) відбудеться зустріч представників громадських організацій – переможців конкурсу з кураторами проектів. На зустрічі керівники проектів та бухгалтери громадських організацій ознайомляться з правилами фінансування заходів проекту через рахунки в органах державного казначейства, а також, з загальними вимогами законодавства до одержувачів бюджетних коштів.

Запрошуємо ІГС делегувати своїх представників на зустріч з кураторами проектів.

Департамент правової політики та якості міської ради.
Контактні телефони: 59-51-59, 59-51-36, 59-51-55.