Новини: Регіональний круглий стіл «Заходи зміцнення довіри між органами влади та організаціями громадянського суспільства»
Керування дозволамиКерування дозволами

Регіональний круглий стіл «Заходи зміцнення довіри між органами влади та організаціями громадянського суспільства»

Круглий стіл.bmpОфіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» організовує одноденні регіональні обговорення за круглим столом щодо заходів зміцнення довіри між урядом і громадянським суспільством. Мета круглих столів – презентувати та започаткувати публічний діалог щодо рекомендацій стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства на основі існуючих міжнародних практик.

Запрошуємо представників органів влади та експертів громадянського суспільства, які займаються організаційним розвитком та формуванням внутрішної політики організацій.

До вашого відома надсилається інформаційна довідка (нижче) щодо регіонального круглого столу та програма проведення заходу (у вкладеному файлі)

Просимо Вас ознайомитись з матеріалами для обговорення за круглим столом (у додатку «Рекомендації щодо стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства як механізму зміцнення довіри»)

Захід відбудеться 17 вересня 2019, м. Вінниця, Готель «Франція», вулиця Соборна, 34 запрошуються  представники Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей;

 Для подання заявки на участь у заході заповніть, будь ласка, цю анкету. (https://forms.gle/942dVZYgGXiMpgpm9).

Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні забезпечуються харчування та покриваються транспортні витрати учасників (Транспортні витрати: учасники мають самостійно придбати квитки для подорожі до/з міста в якому проводиться захід. Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні відшкодує витрати на проїзд для учасників у межах тарифу «купе» чи «Інтерсіті» 2 клас, а також квитки на автобус. Для відшкодування вартості проїзду учаснику необхідно буде надати оригінали проїзних документів в обидві сторони та документ, що засвідчує особу.

З організаційних питань Ви можете звернутися до пані Анастасії Шовкопляс, асистента проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні за телефоном (067) 239-27-94, або ел.поштою: anastasiia.shovkoplias@osce.org

Прошу надіслати остаточне підтвердження Вашої участі не пізніше 15:00, 16 вересня 2019 року на ел. пошту: anastasiia.shovkoplias@osce.org

 2019-09-17 Програма_регіональний круглий стіл.pdf2019-09-17 Програма_регіональний круглий стіл.pdf

Рекомендації щодо стандартів якості та належного врядування для ІГС.pdfРекомендації щодо стандартів якості та належного врядування для ІГС.pdf