Новини: У Вінниці збирають пропозицій стосовно покращення цифрової грамотності школярів міста
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці збирають пропозицій стосовно покращення цифрової грамотності школярів міста

цифрова грамотність.jpgУ 2019 році у Вінниці була розроблена та затверджена «Концепція цифрової партисипації Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2019-2025 роки».

Одним із ключових пунктів плану заходів Концепції є пункт 1.7 «Формування навиків цифрової партисипації у дітей шляхом проведення тренінгів, семінарів та факультативних занять».

Міністерство цифрової трансформації в 2019 року провело дослідження, яке підтверджує, що однією з основних проблем у сфері цифрової партисипації є низький рівень цифрової грамотності, зокрема, серед осіб 10-17 років. Крім того, молодь до 16 років є однією з незахищених категорій в інтернеті.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради разом з Громадянською мережею ОПОРА запрошують вас долучитись до висловлення пропозицій стосовно покращення цифрової грамотності школярів міста Вінниці.

Запрошуємо подати свої пропозиції стосовно цифрової грамотності учнів вінницьких шкіл, заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/K8x61ed66ivFEzdMA

Заповніть, будь ласка, анкету в період від 28 квітня до 20 травня 2020 року.

Довідково:

Супровід консультацій відбувається громадськими організаціями Громадянською мережею ОПОРА та Громадською організацією «Лабораторія соціальних інновацій Сточня» в рамках проєкту «Силабус публічних консультацій», що співфінансується Фондом „Освіта для демократії" в межах програми „RITA Зміни в регіоні", яка фінансується Польсько-американським фондом Cвободи.