Новини: Відкриті портали з публічними даними
Керування дозволамиКерування дозволами

Відкриті портали з публічними даними

З метою зменшення зловживань та корупції у сфері публічних фінансів на всіх рівнях управління та оптимізації управління бюджетними коштами, у 2016 році Урядом було схвалено концепцію ІАС «Прозорий бюджет». Результатом стала розробка та запуск відкритих порталів з публічними даними, а саме:
•      https://spending.gov.ua - найбільша публічна база даних у сфері витрат та використання публічних коштів на всіх рівнях. Зокрема, вона дає можливість побачити кому і скільки заплатила автомобільна служба доріг в певному регіоні за утримання доріг у належній якості та багато іншої інформації.
•      https://openbudget.gov.ua (або «бюджет для громадян») - портал, на якому можна побачити показники доходів і видатків будь-якого бюджету в Україні із постатейною деталізацією. Серед іншого, портал дає можливість порівняти бюджети різних громад між собою.
•     IFIs projects  (https://proifi.gov.ua) - портал із реєстрами проектів соціального та економічного розвитку, які підтримуються міжнародними фінансовими організаціями.

Дані ресурси сприяють підвищенню прозорості та підзвітності у сфері управління публічними фінансами на державному та місцевому рівні.

Програма "U-LEAD з Європою"