Новини: Заходи підтримки
Керування дозволамиКерування дозволами

Заходи підтримки

UBP.jpgІз метою підтримки процесу диджиталізації для комфортного життя у громадах Міністерство цифрової трансформації України запускає конкурс «Дієва Громада», який є першим етапом в оцінці цифрової трансформації громад та областей. Для участі в конкурсі необхідно заповнити форму до 15 жовтня.

Бізнес акселератор ЄС для інноваційних малих та середніх підприємств в рамках програми «Горизонт 2020» пропонує підприємцями можливості для масштабування, менторські сесії та бізнес-коучинг, а також грант до 2,5 мільйонів євро. Підприємці можуть подавати заявки на 1-2 річні проекти до 7 жовтня.

Проект СІИМО/бЕР запустив акселератор для підприємців та винахідників. Проекти повинні бути спрямовані на запровадження технологій, які знижують негативний вплив на довкілля. До конкурсу запрошують підприємства з терміном реєстрації не більше 3-х років, кінцевий термін - 18 жовтня. 

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу (ЕСІАСІ) оголошує конкурс проектів для громадських організацій, метою якого є підтримка стратегічних та інноваційних проектів громадянського суспільства України, медіа та бізнес об'єднань, які займаються розслідуваннями, та можуть досягнути конкретних та вимірюваних результатів в одній чи декількох наступних галузях:

  • сприяння розвитку доброчесності у публічному секторі,

  • посилення спроможності громадянського суспільства здійснювати функції контролю та адвокації для протидії корупції,
  • покращення обізнаності громадськості про роль громадян та можливості у забезпеченні підзвітності посадових осіб та депутатів.

Сума проектів повинна становити від 80 000 до 150 000 євро. Кінцевий термін подання проектів — 16 жовтня, 18.00 год за київським часом.