Новини: Інформація від Програми "U-LEAD з Європою"
Керування дозволамиКерування дозволами

Інформація від Програми "U-LEAD з Європою"

Програма U-LEAD.jpgМінЦифра за підтримки ПРООН створила онлайн курс «Доступ до публічної інформації». Курс, створений для державних службовців, пропонує знання в сфері законодавства щодо доступу до публічної інформації, використання інтернет технологій для оприлюднення такої інформації, та взаємодію з представниками громадського суспільства. Дізнатися більше про курс та зареєструватися можна -тут.

КМУ разом з офісом із залучення та підтримки інвестицій “UkraineInvest" презентували перший інвестиційний путівник для іноземних інвесторів “UkraineInvest Guide”. Даний ресурс містить аналітику та інформацію про інвестиційні проекти в агропромисловому комплексі, енергетиці, виробництві, ІТ секторі, нерухомості та інфраструктурі. Окрім того, інвестиційний путівник розповідає про цільові програми, спрямовані на розвиток туризму, гірничобудівної промисловості, індустріальні парки, поводження з відходами, а також пріоритетні об’єкти приватизації. Ознайомитися з посібником можна тут.

Як зареєструвати бізнес або громадське формування, перевести житлове приміщення у нежитлове, оформити або скасувати заповіт, отримати доступні електронні послуги, отримати грошову компенсацію вартості допомоги «пакунок малюка» та багато іншого ви зможете знайти у Путівнику держаних послуг. На платформі Путівника державних послуг, створеного Міністерством цифрової трансформації України (МінЦифра), вже доступна інформація про понад 100 адміністративних послуг. Інформація стосовно послуг оновлюється.

Програма "U-LEAD з Європою"