Новини: Запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, комунальних підприємств міської ради та засобів масової інформації Вінницької міської ОТГ взяти участь у роботі конкурсної комісії
Керування дозволамиКерування дозволами

Запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, комунальних підприємств міської ради та засобів масової інформації Вінницької міської ОТГ взяти участь у роботі конкурсної комісії

Рішенням міської ради від 27.12.2011р. №566 (зі змінами від 28.02.2020р. №2167) затверджено, що для визначення кращих соціально-культурних проектів ІГС та надання фінансової підтримки на їх реалізацію з бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, конкурсна комісія формується з представників постійних комісій міської ради, профільних виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міської ради, консультативно-дорадчих органів міської ради, засобів масової інформації та інших інститутів громадянського суспільства, які мають відповідний досвід роботи та кваліфікацію щодо тематики конкурсу.

Комісія утворюється в складі не більше 30 осіб. Чисельність посадових осіб органів місцевого самоврядування, представників організатора конкурсу не повинна перевищувати 50 відсотків кількості членів конкурсної комісії.

Не може бути членом конкурсної комісії особа, що є керівником, членом керівних органів або працівником ІГС – учасника конкурсу.

Члени комісії виконують свої повноваження на громадських засадах.

Зацікавлені інститути громадянського суспільства (громадські та благодійні організації, творчі та громадські спілки), консультативно-дорадчі органи міської ради, комунальні підприємства міської ради та засоби масової інформації для участі в конкурсній комісії, не менш як за 20 днів до оголошення конкурсу, надають пропозиції в письмовому вигляді до департаменту правової політики та якості міської ради. Дані організації можуть запропонувати до складу конкурсної комісії не більше ніж по одній кандидатурі.

У разі перевищення граничної чисельності кандидатур до складу комісії, проводиться жеребкування серед поданих пропозицій. Відбір кандидатур відбувається гласно із запрошенням усіх представників - учасників жеребкування. Відповідальний за організацію та проведення процедури жеребкування - департамент правової політики та якості міської ради.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства, комунальні підприємства міської ради та засоби масової інформації подавати свої пропозиції в письмовому вигляді в термін до 01 грудня 2020 року (включно) до департаменту правової політики та якості міської ради (вул. Соборна, 59, каб. № 710, e-mail: konkursNGO@vmr.gov.ua). Телефони для довідок: 59-51-36, 59-51-59, 59-51-55.

Довідка: Конкурс соціально-культурних проектів інститутів громадянського суспільства проводиться в м. Вінниця з 2012 року. В 2020 році фонд конкурсу склав 1 млн грн, фінансова підтримка з бюджету ВМОТГ на реалізацію проектів надавалася в межах від 25 до 100 тис. грн. За результатами засідань конкурсних комісій рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.08.2020 р. №1574 затверджений перелік 13 проектів-переможців ІГС, на суму в розмірі              998 858 грн.

Департамент правової політики та якості міської ради