Новини: Триває опитування мешканців 7-ми нових членів Вінницької громади.
Керування дозволамиКерування дозволами

Триває опитування мешканців 7-ми нових членів Вінницької громади.

фото 4 ГО Крок назустріч.jpgЩорічно Вінницька міська рада організовує для громадських організацій, громадських та творчих спілок конкурс на кращі проєкти. Переможці конкурсу отримають фінансову підтримку на реалізацію власного проекту з бюджету Вінницької міської ОТГ.

Цього року одним із переможців стала ГО «Крок назустріч», яка запропонувала проєкт «Сучасне врядування для нових жителів Вінницької міської ОТГ».

Справа в тому, що 2020 року до Вінницької об'єднаної громади приєдналися 7 нових населених пункти, які повинні стати повноправними складовими великої Вінницької спільноти з відповідними стандартами життя, можливістю впливати на рішення міської ради, отримувати якісні послуги.

В рамках проекту, 21 та 22  листопада у Вінницьких хуторах, Щітках, Гавришівці, Стадниці, Писарівці, Великих та Малих Крушлинцях, було проведено опитування мешканців громад щодо знання механізмів впливу громадськості на прийняття рішень міською радою, та з'ясування проблем, які жителі згаданих сіл вважають для себе найважливішими.

Свою думку висловили десятки людей. Крім того, вони мають можливість протягом тижня заповнити відповідну анкету в магазинах населених пунктів, або зайшовши за посиланням https://forms.gle/2nDJy8UsLHpTi7qX7 або надіславши на e-mail: vinrozvitok@gmail.com.

ГО «Крок на зустріч» висловлює велику подяку викладачам та студентам Донецького національного університету імені Василя Стуса за фахову участь у проведенні опитування.