Новини: У термін до 12 грудня продовжено прийом пропозицій кандидатур до складу конкурсної комісії
Керування дозволамиКерування дозволами

У термін до 12 грудня продовжено прийом пропозицій кандидатур до складу конкурсної комісії

Для проведення конкурсу та визначення кращих соціально-культурних проектів ІГС, яким буде надана фінансова підтримка на їх реалізацію з бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади в 2021 році, на даний час формується склад конкурсної комісії.  До комісії можуть увійти представники постійних комісій міської ради, профільних виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міської ради, консультативно-дорадчих органів міської ради, засобів масової інформації та інших інститутів громадянського суспільства, які мають відповідний досвід роботи та кваліфікацію щодо тематики конкурсу.

Комісія утворюється в складі не більше 30 осіб. Чисельність посадових осіб органів місцевого самоврядування, представників організатора конкурсу не повинна перевищувати 50 відсотків кількості членів конкурсної комісії.

Зверніть увагу! Не може бути членом конкурсної комісії особа, що є керівником, членом керівних органів або працівником ІГС – учасника конкурсу.

Члени комісії виконують свої повноваження на громадських засадах.

Зацікавлені юридичні особи: інститути громадянського суспільства (громадські та благодійні організації, творчі та громадські спілки), консультативно-дорадчі органи міської ради, комунальні підприємства міської ради та засоби масової інформації для участі в конкурсній комісії можуть надати в термін до 12 грудня 2020 року (включно)  пропозиції в письмовому вигляді до департаменту правової політики та якості міської ради (вул. Соборна, 59, каб. № 710, e-mail: konkursNGO@vmr.gov.ua, телефони для довідок: 59-51-36, 59-51-59, 59-51-55). Дані організації можуть запропонувати до складу конкурсної комісії не більше ніж по одній кандидатурі.

У разі перевищення граничної чисельності кандидатур до складу комісії, проводиться жеребкування серед поданих пропозицій. Відбір кандидатур відбувається гласно із запрошенням усіх представників - учасників жеребкування. Відповідальний за організацію та проведення процедури жеребкування - департамент правової політики та якості міської ради.

Департамент правової політики та якості міської ради