Новини: Відбулася презентація соціально-культурних проєктів ІГС, реалізованих у 2020 році
Керування дозволамиКерування дозволами

Відбулася презентація соціально-культурних проєктів ІГС, реалізованих у 2020 році

У ХАБі "Місто змістів" громадські організації, які отримали фінансову підтримку за рахунок коштів бюджету Вінницької міської територіальної громади, 28 січня 2021 року публічно звітували про результати реалізації своїх проектів у 2020 році.

Фінансування здійснювалося в рамках "Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів на території Вінницької міської територіальної громади", яка затверджена рішенням міської ради від 27.12.2011р. №566, зі змінами.

На публічній презентації представники 11 інститутів громадянського суспільства розповідали про проведені заходи, поставлені цілі, надбання та ризики, отримані в ході впровадження 13 соціально-культурних проєктів.

На завершення публічної презентації проєктів, Андрій Очеретний - заступник міського голови, подякував присутнім за активну участь в життєдіяльності міста та розвитку Вінницької міської територіальної  громади. Звернув увагу на те, що з 2021 року до міської громади долучились нові населені пункти та запропонував громадським організаціям активно долучати мешканців приєднаних сіл і селища до заходів проєктів.  Також, повідомив, що виконавчий комітет міської ради прийняв рішення  про проведення конкурсу в 2021 році та закликав присутніх представників громадських інституцій взяти участь у конкурсі, спрямованому на розвиток нашої громади.

З презентаціями проєктів  можна ознайомитися на сторінці конкурсу 2020 року за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/Lists/CivicOrganizations/ShowContent.aspx?ID=44 . Переглянути відео публічного заходу можна на сторінці "Департаменту правової політики та якості" в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/law.vmr.gov.ua/videos/719926035383704.

фото 1.jpg

фото 2.jpg

фото 3.jpg

фото 4.jpg