Новини: Проведена інформаційно-навчальна зустріч для інститутів громадянського суспільства про правила подання соціально-культурних проєктів на конкурс фінансової підтримки!
Керування дозволамиКерування дозволами

Проведена інформаційно-навчальна зустріч для інститутів громадянського суспільства про правила подання соціально-культурних проєктів на конкурс  фінансової підтримки!

Учора, 10 лютого 2021 року, в рамках «Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проєктів на території Вінницької міської територіальної громади» відбулося онлайн-навчання через програму ZOOM щодо можливості взяти участь у конкурсі соціально-культурних проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка в 2021 році.

У даному заході брали участь 27 осіб: представники інститутів громадянського суспільства, виконавчих органів міської ради та КП "Інститут розвитку міст". Обговорили ключові питання, а саме:  про терміни подачі соціально-культурних проєктів ; про кошти, які можуть отримати громадські організації у вигляді фінансової підтримки; про основні неточності при заповнені заявки проєкту; про співпрацю з виконавчими органами міської ради-кураторами соціально-культурних проєктів;  про критерії оцінювання проєктів членами конкурсної комісії; про використання бюджетних коштів і необхідність звітування за результатами реалізації проєктів тощо.

Окрім того, представниці громадських організацій поділилися досвідом реалізації соціально-культурних проєктів у минулих роках. Зокрема, Олена Солоїд  від громадської організації «Освітній простір 2.0» зазначила, що їх організація бере участь у конкурсі декілька років і співпрацювати з департаментами міської ради легко та просто. Вони готові завжди допомогти, проконсультувати та спільно провести той чи інший захід. Пані Олена закликала представників громадських організацій брати участь у конкурсі.

Представниця громадської організації «Освіта Інвест» - Тетяна Дрозд розповіла, як минулого року спільно з відділом молодіжної політики міської ради був реалізований соціально-культурний проєкт «Студентський хаб – старт молодого вчителя». Поділилася власним досвідом визначення актуальності проєкту, при заповненні  форми заявки, та подачі її до участі у конкурсі. При цьому, пані Тетяна зазначила інші важливі моменти, на які слід звертати увагу на шляху до перемоги та реалізації ідеї задля отримання соціально-культурним проєктом фінансової підтримки від Вінницької міської ради. З її презентацією можна ознайомитися тут:   Поради щодо проекту для початківців_1.pdfПоради щодо проекту для початківців_1.pdf

2.jpg

 1.jpg3.jpg4.jpg

5.jpg

6.jpg

 Департамент правової політики  та якості міської ради

інформаційно-аналітичний відділ

59-51-59, 59-51-36, 59-51-55