Новини: Відбулося представлення соціально-культурних проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства!
Керування дозволамиКерування дозволами

Відбулося представлення соціально-культурних проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства!

31 березня 2021 року відбулося онлайн-засідання конкурсної комісії соціально-культурних Фото_срін_1.jpgпроєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства. Захід тривав чотири години. Представниками громадських організацій представлені власні ідеї, які були обговорені спільно  з членами/членкинями конкурсної комісії.
Цього року на розгляд конкурсної комісії надійшло 32 заявки від 25 громадських організацій. Прийом соціально-культурних проєктів тривав з  першого лютого по третє березня поточного року.  На 2021  рік в бюджеті Скрін_1.jpgВінницької міської територіальної громади для підтримки розвитку ініціатив ІГС передбачено 1 млн грн. Визначений розмір фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проєктів, зокрема: мінімальний – 25 тис. грн та максимальний – 100 тис. грн. Власний внесок ІГС має бути не менше 15%.
За результатами оцінювання із загальним рейтингом проєктів, можна ознайомитися    за даним посиланням https://www.vmr.gov.ua/Lists/CivicOrganizations/ShowContent.aspx?ID=50  . 
Скрін2.jpgВарто зазначити, що конкурс ІГС у Вінниці проводиться з 2012 року. За ці роки в партнерстві з міською радою реалізували 116 проектів.
Перелік проєктів-переможців буде визначено на наступному засіданні конкурсної комісії, яке заплановано провести 06 квітня 2021 року з 15.00 до 16.00 год. Усім учасникам буде  надіслане посилання на ZOOM конференцію.