Новини: Тиждень безпеки дорожнього руху
Керування дозволамиКерування дозволами

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки.jpgГенеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/L/86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються  Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

У травні заплановано проведення 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН.

В Україні у два етапи буде проведено щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху (далі - Тиждень), який сприятиме реалізації глобальної мети Десятиліття.

З 17 по 23 травня 2021 року в Україні буде проведено 1-й етап Тижня, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОУШ-19) - переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.

План заходів Тижня безпеки 2021 травень.pdfПлан заходів Тижня безпеки 2021 травень.pdf


Джерело: ДП «Український науково-дослідний інститут 

медицини транспорту МОЗ України»