Новини: Вихованцям Староприлуцької школи-інтернат влаштували акцію – «Подаруй дитині посмішку»
Керування дозволамиКерування дозволами

Вихованцям Староприлуцької школи-інтернат влаштували акцію – «Подаруй дитині посмішку»

2017-12-05 Акція Подаруй дитині посмішку 1.jpgВідділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради, КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання», Вінницька молодіжна рада влаштували акцію – «Подаруй дитині посмішку» для дітей, які виховуються  у Староприлуцькій школі-інтернаті. Організатори подарували дітям солодощі, засоби особистої гігієни,  канцелярські товари та іграшки. А також завезли дітей на розваги до дитячого кафе «Дастоша». 

 

2017-12-05 Акція Подаруй дитині посмішку 2.jpg«Це були незабутні враження для діток, адже для більшості це перший виїзд у місто та взагалі в розважальні центри», - каже одна з організаторок заходу Анна Воронюк.
 

Діти розважалися на батутах, іграшкових автомобілях та у басейні з кульками.  Усі отримали в подарунок м’які іграшки та повітряні кульки. 
 

2017-12-05 Акція Подаруй дитині посмішку 3.jpg«Такі поїздки є для нас важливою справою, треба дарувати частинку своєї уваги та доброти діткам, які цього потребують. Ми часто проводимо подібні акції, тому закликаємо, аби всі приєднувались до них. Дякуємо всім, хто відгукнувся та з радістю допоміг зробити хороше свято для вихованців школи-інтернат», – каже  директор КЗ «Центрів підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира.