Новини: До уваги представників інститутів громадянського суспільства, комунальних підприємств міської ради та засобів масової інформації!
Керування дозволамиКерування дозволами

До уваги представників інститутів громадянського суспільства,  комунальних підприємств міської ради та засобів масової інформації!

Рішенням міської ради від 23.02.2018 р. № 1068 внесені зміни до умов проведення конкурсу фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів в м.Вінниці. Зокрема, змінений порядок формування конкурсної комісії (далі – комісія) для визначення кращих проектів та надання на їх реалізацію фінансової підтримки з міського бюджету.

Комісія формується з представників постійних комісій міської ради, профільних виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міської ради, консультативно-дорадчих органів міської ради, засобів масової інформації та інших інститутів громадянського суспільства, які мають відповідний досвід роботи та кваліфікацію щодо тематики конкурсу. Комісія утворюється у складі не більше 30 осіб. Члени комісії виконують свої повноваження на громадських засадах. Чисельність посадових осіб органів місцевого самоврядування не повинна перевищувати 50 відсотків кількості членів конкурсної комісії.

Зацікавлені інститути громадянського суспільства (громадські та благодійні організації, творчі та громадські спілки), консультативно-дорадчі органи міської ради, комунальні підприємства міської ради та засоби масової інформації для участі в конкурсній комісії, не менш як за 20 днів до оголошення конкурсу, надають пропозиції в письмовому вигляді до департаменту правової політики та якості міської ради. Дані організації можуть запропонувати до складу конкурсної комісії не більше ніж по одній кандидатурі. У разі перевищення граничної чисельності кандидатур до складу комісії, проводиться жеребкування серед поданих пропозицій. Відбір кандидатур відбувається гласно із запрошенням усіх представників - учасників жеребкування. Відповідальний за організацію та проведення процедури жеребкування - департамент правової політики та якості міської ради.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства,  комунальні підприємства міської ради та засоби масової інформації подавати свої пропозиції в письмовому вигляді в термін до 12 березня (включно) до департаменту правової політики та якості міської ради (вул. Соборна,59, каб. № 710, e-mail: info@vmr.gov.ua). Телефони для довідок: 59-51-36, 59-51-59, 59-51-55.

Зміни до рішення міської ради від 27.12.2011р. № 566 «Про затвердження Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів у м.Вінниці», зі змінами№1068 23-02-2018 Про внесення змін.pdf№1068 23-02-2018 Про внесення змін.pdf