Новини: У 10 містах стартує навчальна програма ЄС для розвитку потенціалу українських громадських організацій
Керування дозволамиКерування дозволами

У 10 містах стартує навчальна програма ЄС для розвитку потенціалу українських громадських організацій

​Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства оголошує набір на програму розвитку потенціалу громадських організацій,  яка включатиме серію тренінгів та індивідуальний супровід коучів 

2018-06-07 together.pngПрограма розроблена, аби допомогти покращити ваші організації та сприяти у побудові кращої України для всіх.

Програма включає три основні напрями. 

  • Перша сесія допоможе визначити та змінити організаційні проблеми, включаючи внутрішні політики, правила та структуру.
  • Друга сесія допоможе покращити комунікаційну складову вашої організації. Вам буде запропоновано створити PR-кампанію на основі того, що саме ваша організація намагається досягти.
  • Третя сесія надасть вам ідеї щодо ефективного сталого розвитку вашої організації.

Навчальна програма представляє для України інноваційний та новий метод, заснований на методах та цінностях неформальної освіти. 

Після кожної сесії ваша організація отримає коуча, який  спрямовуватиме ваші компетенції, отримані під час навчання.

Програма розпочнеться в середині червня і триватиме до початку 2019 року.

Для кого ця програма? 

В ідеалі – ви маєте бути організацією, яка нещодавно зареєструвалась. Ви повинні бути відкритими до змін та сприйняття нових підходів та ідей.

Перші тренінгові сесії відбудуться:


Краматорськ – 14.06

Тренери:

Олександр Власов – артдиректор, спеціаліст з дизайну та інтернет маркетингу, менеджер проектів. Практичний досвід управління компанією.

Микола Ярмак – понад 20-річний досвід роботи тренером, викладачем та фасилітатором в підприємницькій діяльності. Практика реалізації місцевих ініціатив, 6 річний досвід роботи Головою Правління КС «Мрія».

Дніпро – 15.06

Тренери:

Сергій Шевченко – кандидат технічних наук, голова профспілки Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України, громадський активіст, волонтер.

Сергій Трохимишин – бухгалтер, практичний досвід 3 роки. Громадський діяч, волонтер, практичний досвід роботи з медіа в громадських організаціях, учасник міжнародних проектів, координатор місцевих ініціатив.

Вінниця – 18.06

Тренери:

Юлія Бернас – тренерка, експертка з фінансів, 23 роки бухгалтерка в організаціях з різними формами власності та системами оподаткування, співзасновниця громадської організації.

Світлана Тимченко – викладачка, експертка з проектного менеджменту, публічного адміністрування та розвитку громадянської просвіти.

Львів – 20.06

Тренери:

Христина Гаталяк – тренерка, фахівець у сфері правової освіти Центру надання правової допомоги, експертка з питань державної служби та місцевого самоврядування.

Романія Хула – юристка Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, співзасновниця та заступниця голови громадської організації “Молодіжний простір “ПораДій”

Івано-Франківськ – 21.06

Тренери:

Ірина Крисяк – громадська активістка та волонтерка. Брала участь у багатьох ураїнських та міжнародних програмах та стажуваннях. Досвід викладання з 2014 року, координатор проектів.

Мар‘яна Пархом‘юк – практичний досвід в управлінні та інформаційному бізнесі, громадська активістка, учасниця міжнародних проектів, координаторка місцевих проектів, волонтерка.

Херсон – 25.06

Тренери:

Ольга Стежкіна – психологиня, громадська діячка, авторка соціальних проектів, консультантка з питань діяльності ГО, ефективного управління та проектного менеджменту. Досвід роботи в соціальній сфері та громадському секторі понад 18 років.

Христина Кузнецова – консультантка в міжнародному Проекті, експерт з маркетингу та бізнес розвитку у сфері IT. Досвід роботи як в бізнесі, так і в громадському секторі.

Чернігів – 26.06

Тренери:

Ганна Андрєєва – кандидатка економічних наук, доцентка Чернігівського національного технологічного університету, експерт з питань формування конкурентних переваг, маркетингу, бізнес-планування та розвитку туризму.

Ольга Бершадська – тренерка, викладачка Національного Університету “Києво-Могилянська Академія”, експертка в питаннях міжособистісного спілкування, міжкультурної комунікації, викладання іноземної мови та освіти дорослих.

Київ – 27.06

Тренери:

Олеся Іваненко – юристка, кандидатка юридичних наук, доцентка Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана, експертка з питань сімейного, цивільного та трудового права, консультантка в галузі договірних правовідносин.

Олена Бікла – соціологиня, командний коуч, тренерка-консультантка. Спеціалізація: ефективна комунікація, конфліктологія, написання проектів та проектна діяльність, стратегічне планування, розвиток лідерства, корпоративна культура, командоутворення.

Харків – 04.07  

Тренери:

Катерина Мальцева – 10 років досвіду з організації та планування заходів, досвід в розробці локальних нормативно-правових актів, експертка з регіонального розвитку.

Альона Новікова – громадська діячка, голова громадської організації «Український центр соціальної справедливості», адвокатка.

Луцьк – 06.07

Тренери:

Анастасія Азанова – громадська активістка, співзасновниця громадської організації та хабу “Креатив студіо”, викладачка. Авторка успішних соціальних проектів “Креативна галявина”, “Школа Леді”, співорганізаторка фестивалю “Княжий”.

Павло Медина – молодіжний лідер, громадський діяч, автор соціальних проектів, волонтер. Засновник Молодіжного ресурсного центру “Нові Крила”. Журналіст інтернет-видання “БУГ”.

Останній термін подання заявок на участь у тренінгу — 12 червня.

Програма безкоштовна – і ми не покриваємо витрат, пов’язаних із поїздкою до і з місця проведення навчання.

Очікується, що всі учасники (організації), які візьмуть участь у тренінгу, завершать повну програму.

Аби подати заявку на участь у тренінгу в одному зі вказаних міст, будь ласка, заповніть он-лайн форму реєстрації

Колеги та партнери з Prostir.Ua адмініструють набір учасників/ць.

Для отримання додаткової інформації – пишіть на електронну пошту eu@prostir.ua 

З нетерпінням чекаємо на Вашу участь!

Джерело: Громадський простір